• امروز : یکشنبه - ۶ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 19 - ذو القعدة - 1445
  • برابر با : Sunday - 26 May - 2024
9

درباره ما

  • 9:23

با پایگاه خبری «زنان -دیپلماسی »صدای شما هستیم،. اعتقاد به همزیستی صمیمانه داریم خصوصا با تفاوت ها و تنوع فکری .ما تنوع و تفاوت را ضرورتی برای عبور از محدود نگری، یادگیری و رشد بیشتر در مسیر تکامل انسانی میدانیم، انچه برای ما اهمیت دارد، کیفیت خبر است یعنی صحت و مستند بودن ان !
خبر کیفی با خبر فوری غالبا در تضاد و تناقض است، و حفظ احترام و شأن شما نیازمند تعهد به کیفیت خبر و نوع نگاه دقیق به اخبار منتشره و تحلیل صحیح اخبار و گزارشات بدون توجه به گیشه است. یکی دیگر از وظایف خود را در پیگیری مطالبات به حق مخاطب میدانیم و مخاطب ما همه کسانی هستند که خانواده سالم، رفع تبعیض از دختران و زنان را ضرورت داشتن یک جامعه ارمانی میدانند. اسیر جنسیت نیستند و صدای مظلوم را با رهایی از اسارت عادتهای باورشده، می شنوند.

سوسن صفاوردی

فرهنگ در آئینه خاطرات

با تاملی بر خاطرات فرهنگ رفتاری فرد ، خانواده و جامعه کاملا مشهود میشود . در دل خاطرات نکات ظریفی وجود دارد .این نکات بایدها و نباید ها،
هنجارها و نا هنجاری ها را مشخص میکند.گاه یک خاطره به ظاهر معمولی ، زوایای پنهان عرف حاکم بر یک‌ جامعه را نشان میدهد ، به شرط آنکه بدنبال چرایی و چگونگی نهادینه شدن این عرف در خودمان و جامعه باشیم.
بررسی خاطرات ضمن آشکار کردن بسیاری از نقاط قوت و‌یا ضعف ، میتواند به نوعی روشی برای روان درمانی رفتار های ما باشد .
انگاه که به آیینه می نگریم ، متوجه زیبایی و کاستی ها میشویم.
خاطرات نیز آیینه رفتارهایی است که اگر در ان نگاهی بیاندازیم ، همه چیز را نشان میدهد.
به همین منظور روایتگر خاطرات شما هستیم ، به این امید که با نگاه به داشته های خود ، بر نداشته ها واقف شویم و با شناخت به نداشته ها در مسیر اصلاحش تلاش کنیم.

لینک کوتاه : https://zanandiplomacy.ir/?p=7
  • دیدگاه‌ها برای درباره ما بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.