• امروز : سه شنبه - ۸ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 21 - ذو القعدة - 1445
  • برابر با : Tuesday - 28 May - 2024
5

برنامه کامل مسابقات ورزشکاران ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو + جدول

  • کد خبر : 6680
برنامه کامل مسابقات ورزشکاران ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو + جدول
رقابت کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو از ۲۸ شهریور با والیبال ساحلی آغاز می‌شود.

نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی از اول مهر به صورت رسمی در هانگژو چین برگزار می‌شود و کاروان ۵۰۰ نفره ایران راهی این بازی‌ها می‌شود.

برخی از رشته‌های تیمی مثل فوتبال، والیبال، قایقرانی رویینگ و تنیس روی میز از ۲۸ شهریور و چهار روز پیش از شروع رسمی بازی‌ها، کار خود را شروع می‌کنند.

نمایندگان ایران از ۲۸ شهریور تا ۱۶ مهر به رقابت با حریفان خود می‌پردازند.

رقابت کاروان ایران با والیبال ساحلی آغاز و با کاراته به پایان می‌رسد.

 

برنامه ورزشکاران ایران در این دوره از بازی‌ها به شرح زیر است: (ساعت مسابقات به وقت ایران و حدودی است)
سه‌شنبه ۲۸ شهریور، چهار روز قبل از افتتاحیه

رشته مرحله ساعت
والیبال ساحلی مردان مقدماتی شروع از ۴:۳۰
فوتبال گروهی: ایران – عربستان ۱۵
چهارشنبه ۲۹ شهریور، سه روز قبل از افتتاحیه

رشته مرحله ساعت
والیبال ساحلی مردان مقدماتی شروع از ۴:۳۰
قایقرانی (رویینگ دونفره زنان و مردان) گروهی شروع از ۴:۳۰
والیبال مردان گروهی: ایران-نپال ۱۰
قایقرانی (رویینگ چهارنفره زنان) گروهی شروع از ۱۰:۳۰
پنجشنبه ۳۰ شهریور، دو روز قبل از افتتاحیه

رشته مرحله ساعت
والیبال ساحلی مردان مقدماتی شروع از ۴:۳۰
قایقرانی (رویینگ دونفره زنان و مردان) شانس مجدد شروع از ۴:۳۰
والیبال مردان گروهی: ایران-بحرین ۱۰
قایقرانی (رویینگ چهارنفره زنان) شانس مجدد شروع از ۱۰:۳۰
فوتبال گروهی: ایران -ویتنام ۱۵
جمعه۳۱ شهریور، یک روز قبل از افتتاحیه

رشته مرحله ساعت
والیبال ساحلی مردان مقدماتی شروع از ۴:۳۰
قایقرانی (رویینگ دونفره زنان و مردان) نیمه‌نهایی شروع از ۴:۳۰
تنیس روی میز (تیمی مردان) دور اول و دوم شروع از ۵:۳۰
قایقرانی (رویینگ چهارنفره زنان) نیمه نهایی شروع از ۱۰:۳۰
شنبه اول مهر، افتتاحیه رسمی بازی‌ها

رشته مرحله ساعت
تنیس روی میز (تیمی مردان) دور سوم شروع از ۵:۳۰
یکشنبه دوم مهر، روز اول بازی‌ها

رشته مرحله ساعت
ووشو (تالو مردان و ساندا مردان و زنان)

تالو مقدماتی تا فینال

ساندا مرحله اول

تالو شروع از ۴:۳۰

ساندا شروع از ۱۵:۰۰

قایقرانی (رویینگ دو نفره مردان و زنان) فینال شروع از ۴:۳۰
تیراندازی(تفنگ بادی انفرادی و تیمی زنان)
مقدماتی

فینال

شروع از ۴:۳۰

شروع از ۷

تکواندو (پومسه زنان و مردان) مقدماتی تا فینال شروع از ۴:۳۰
والیبال ساحلی مردان یک هشتم نهایی شروع از ۵:۳۰
ژیمناستیک مردان مقدماتی انفرادی و تیمی شروع از ۵:۳۰
تنیس روی میز (تیمی مردان) یک هشتم و یک چهارم نهایی شروع از ۵:۳۰
جودو (وزن ۶۶ کیلوگرم مردان) مقدماتی تا فینال شروع از ۵:۳۰
شنا (۱۰۰متر آزاد و کرال پشت

۲۰۰ متر مختلط انفرادی)

گروهی و فینال

شروع از ۵:۳۰
هندبال مردان
گروهی: ایران-مغولستان

۷:۳۰
تنیس (انفرادی مردان و زنان) دو ر اول و دوم حذفی شروع از ۷:۳۰
بوکس مردان (وزن‌های ۶۳.۵، ۸۰ و ۹۲ کیلوگرم) دور اول و دوم مقدماتی
شروع صبح از ۹:۰۰

شروع بعد از ظهر از ۱۴:۰۰

والیبال مردان تعیین جایگاه اول تا ششم
شروع از ۱۰

فوتبال
گروهی: ایران- مغولستان

۱۵
شطرنج سریع شروع از ۱۵
دوشنبه سوم مهر، روز دوم

رشته مرحله ساعت
دوچرخه‌سواری (کوهستان زنان) فینال شروع از ۴:۳۰
تکواندو (وزن‌های ۵۸ مردان و ۴۹ زنان) یک‌شانزدهم تا فینال شروع از ۴:۳۰
شمشیربازی (سابر مردان) گروهی تا فینال
گروهی شروع از ۴:۳۰

نیمه‌نهایی شروع از ۱۳:۳۰

فینال شروع از ۱۵:۴۰

تیراندازی(تفنگ بادی انفرادی و تیمی مردان)
مقدماتی
فینال

شروع از ۴:۳۰

شروع از ۷

قایقرانی (رویینگ چهار نفره زنان) فینال شروع از ۵:۳۰
تنیس زنان و مردان دور دوم و سوم انفرادی زنان و ادامه دور دوم مردان شروع از ۵:۳۰
تنیس (انفرادی مردان و زنان) دور دوم و سوم حذفی شروع از ۵:۳۰
جودو (وزن‌های ۷۰ کیلوگرم زنان و ۸۱ کیلوگرم مردان) مقدماتی تا فینال شروع از ۵:۳۰
شنا (۵۰ متر آزاد و کرال پشت) گروهی و فینال شروع از ۵:۳۰
والیبال ساحلی مردان یک چهارم نهایی شروع از ۷:۳۰
والیبال مردان نیمه‌نهایی ۱۰
تنیس روی میز (تیمی مردان) نیمه‌نهایی شروع از ۱۱:۳۰
بسکتبال سه نفره گروهی: ایران – کره‌جنوبی ۱۲:۱۵
هندبال مردان گروهی: ایران-ژاپن ۱۳:۳۰
ووشو (ساندا مردان و زنان) یک هشتم نهایی شروع از ۱۵:۰۰
شطرنج سریع شروع از ۱۵
سه‌شنبه چهارم مهر، روز سوم

رشته مرحله ساعت
تکواندو (وزن‌های۶۳ مردان و ۵۳ و ۵۸ زنان) یک‌شانزدهم تا فینال شروع از ۴:۳۰
تیراندازی(میکس تیمی تفنگ مردان و زنان)
مقدماتی

فینال

شروع از ۴:۳۰

شروع از ۶:۱۵

ووشو(تالو و ساندا مردان و زنان)
تالو مرحله اول

ساندا یک چهارم نهایی

شروع از ۴:۳۰

شروع از ۱۵:۰۰

تنیس (انفرادی مردان و زنان) ادامه دور سوم شروع از ۵:۳۰
تنیس مردان و زنان دور سوم مردان و ادامه دور سوم زنان شروع از ۵:۳۰
جودو (وزن ۹۰ کیلوگرم مردان) مقدماتی تا فینال شروع از ۵:۳۰
بسکتبال گروهی: ایران – امارات ۶:۳۰
تیراندازی(تپانچه ۲۵ متر زنان) مقدماتی دقت شروع از ۷
بوکس مردان (وزن‌های ۵۷ و ۹۲+ کیلوگرم) دور اول و دوم مقدماتی
شروع صبح از ۹:۰۰

شروع بعد از ظهر از ۱۴:۰۰

ژیمناستیک مردان فینال قهرمان قهرمانان شروع از ۱۰:۳۰
والیبال ساحلی مردان نیمه‌نهایی شروع از ۱۱:۳۰
بسکتبال سه نفره گروهی: ایران – مالدیو ۱۲:۵۵
تنیس روی میز (تیمی مردان) فینال شروع از ۱۴:۳۰
شطرنج سریع شروع از ۱۵
والیبال مردان فینال ۱۵
چهارشنبه پنجم مهر، روز چهارم

رشته مرحله ساعت
تیراندازی(تفنگ سه وضعیت انفرادی و تیمی زنان)
مقدماتی

فینال

شروع از ۴:۳۰

شروع از ۶:۳۰

تیراندازی(تپانچه ۲۵ متر زنان)
مقدماتی سرعت

فینال

شروع از ۴:۳۰

شروع از ۹

ووشو (تالو و ساندا مردان و زنان)
تالو فینال

ساندا نیمه‌نهایی

شروع از ۴:۳۰

شروع از ۱۵:۰۰

تکواندو (وزن‌های ۶۸ و ۸۰ مردان و ۶۷ زنان) یک‌شانزدهم تا فینال شروع از ۴:۳۰
شنا (۱۰۰ متر پروانه و ۲۰۰ متر آزاد) گروهی و فینال شروع از ۵:۳۰
تنیس روی میز (دو نفره و انفرادی مردان) یک سی و دوم نهایی شروع از ۵:۳۰
بسکتبال سه نفره گروهی: ایران – ژاپن ۸:۵۵
بوکس مردان (وزن‌های ۶۳.۵ و ۹۲ کیلوگرم) مقدماتی
شروع صبح از ۹:۰۰

شروع بعد از ظهر از ۱۴:۰۰

تنیس روی میز (انفرادی زنان) یک سی ودوم شروع از ۱۱:۳۰
هندبال مردان گروهی:ایران-عربستان ۱۳:۳۰
شطرنج سریع شروع از ۱۵
پنجشنبه ششم مهر، روز پنجم

رشته مرحله ساعت
تیراندازی(تپانچه بادی انفرادی و تیمی مردان)
مقدماتی

فینال

شروع از ۴:۳۰

شروع از ۶

شمشیربازی (سابر تیمی مردان) جدول حذفی تا فینال
جدول حذفی شروع از۴:۳۰

فینال شروع از ۱۳:۳۰

ووشو (ساندا مردان و زنان) فینال شروع از ۴:۳۰
تکواندو (وزن‌های ۸۰+ مردان و۶۷+ زنان) یک هشتم تا فینال شروع از ۴:۳۰
شنا (۵۰ متر پروانه) گروهی و فینال شروع از ۵:۳۰
تنیس روی میز (دو نفره و انفرادی مردان) یک شانزدهم نهایی
دونفره شروع از ۵:۳۰

انفرادی شروع از ۱۱:۳۰

دوچرخه‌سواری پست(اومنیوم مردان) شروع ماده اول شروع از ۵:۳۰
تنیس روی میز (انفرادی زنان) یک شانزدهم شروع از ۵:۳۰
والیبال ساحلی مردان
رده‌بندی

فینال

شروع از ۹:۳۰

شروع از ۱۰:۳۰

ژیمناستیک مردان فینال سه وسیله
شروع از ۱۰

بسکتبال سه نفره گروهی: ایران -ترکمنستان ۱۲:۱۰
بسکتبال گروهی: ایران – عربستان ۱۳:۰۰
جمعه هفتم مهر، روز ششم

رشته مرحله ساعت
تیراندازی(تپانچه بادی انفرادی و تیمی زنان)
مقدماتی

فینال

شروع از ۴:۳۰

شروع از ۶

تیراندازی(تفنگ سه وضعیت انفرادی و تیمی مردان)
مقدماتی

فینال

شروع از ۴:۳۰

شروع از ۹:۳۰

تنیس روی میز (دو نفره و انفرادی مردان) یک‌هشتم نهایی
دونفره شروع از ۵:۳۰

انفرادی شروع از ۱۱:۳۰

هندبال مردان دور دوم شروع از ۷:۳۰
بوکس مردان (وزن‌های ۸۰ و ۹۲ کیلوگرم) مقدماتی
شروع صبح از ۹:۰۰

شروع بعداز ظهر از ۱۴:۰۰

ژیمناستیک مردان (سه وسیله) فینال شروع از ۱۰
شطرنج استاندارد شروع از ۱۵
دوومیدانی (دوی ۱۰۰ متر مردان و زنان) مقدماتی
زنان شروع از ۱۶:۳۰

مردان شروع از ۱۷:۰۵

شنبه هشتم مهر، روز هفتم

رشته مرحله ساعت
تیراندازی(میکس تیمی تپانچه مردان و زنان)
مقدماتی

فینال

شروع از ۴:۳۰

شروع از ۵:۱۵

اسکیت (سرعت (۱۰ کیلومتر) مردان و زنان) فینال شروع از ۴:۳۰
کوراش (وزن‌های ۶۶ و ۹۰+ کیلوگرم مردان و ۵۲ کیلوگرم زنان) مقدماتی تا فینال شروع از ۵
قایقرانی آب‌های آرام(کایاک و کانو مردان و زنان) گروهی و نیمه نهایی
گروهی از ۵

نیمه‌نهایی از ۱۰:۳۰

بسکتبال گروهی: ایران – قزاقستان ۹:۰۰
بوکس مردان (وزن ۵۷ کیلوگرم) مقدماتی
شروع صبح از ۹:۰۰

شروع بعد از ظهر از ۱۴:۰۰

دوومیدانی(دوی ۱۰۰ متر زنان و مردان)
نیمه‌نهایی

فینال

زنان شروع از ۱۴:۴۵

مردان شروع از ۱۵

فینال زنان شروع از ۱۷:۱۰

مردان شروع از ۱۷:۲۵

شطرنج استاندارد شروع از ۱۵
یکشنبه نهم مهر، روز هشتم

رشته مرحله ساعت
تیراندازی (تراپ مردان و زنان) مقدماتی شروع از ۴:۳۰
تیروکمان (ریکرو و کامپوند مردان و زنان) تعیین رنکینگ شروع از ۴:۳۰
اسکیت (سرعت (هزار متر اسپرینت) مردان و زنان) مقدماتی تا فینال شروع از ۴:۳۰
کوراش (وزن‌های ۸۱ کیلوگرم مردان و ۷۰ کیلوگرم زنان) مقدماتی تا فینال شروع از ۵
قایقرانی آب‌های آرام(کایاک و کانو مردان و زنان) گروهی و نیمه‌نهایی
گروهی از ۵

نیمه‌نهایی از ۱۰:۳۰

تنیس روی میز (دو نفره مردان) نیمه‌نهایی شروع از ۷:۳۰
دوومیدانی (پرتاب وزنه و دوی ۳۰۰۰متر مانع مردان) فینال
۳۰۰۰ متر مانع شروع از ۱۴:۴۵

وزنه شروع از ۱۵:۳۰

شطرنج استاندارد شروع از ۱۵
دوشنبه ۱۰ مهر، روز نهم

رشته مرحله ساعت
کبدی مردان و زنان مقدماتی
مردان شروع بازی اول ۴

زنان شروع بازی اول از ۶

تیروکمان(تیمی و میکس کامپوند و ریکرو مردان و زنان و انفرادی کامپوند و ریکرو مردان و زنان)
تیمی و میکس یک هشتم

انفرادی از یک سی‌ودوم تا یک هشتم

شروع از ۴:۳۰
اسکیت (سرعت (۳ هزار متر امدادی) مردان و زنان) مقدماتی تا فینال شروع از ۴:۳۰
کوراش (وزن‌های ۹۰ کیلوگرم مردان و ۸۷ کیلوگرم زنان) مقدماتی تا فینال شروع از ۵
بدمینتون (انفرادی زنان و مردان) دور اول جدول حذفی شروع از ۵:۳۰
قایقرانی آب‌های آرام(کانو و کایاک مردان و زنان) فینال شروع از ۵:۳۰
دوومیدانی (مواد ۴۰۰ متر مانع و پرتاب دیسک مردان)
مقدماتی دو

فینال دیسک

شروع از ۵:۴۵

شروع از ۱۵:۱۰

تنیس روی میز (انفرادی مردان) نیمه‌نهایی شروع از ۷:۳۰
شیرجه (تخته ۱ متر انفرادی) فینال شروع از ۱۴:۳۰
وزنه‌برداری( ۶۴ کیلوگرم زنان) فینال شروع از ۱۴:۳۰
شطرنج استاندارد شروع از ۱۵
واترپلو گروهی:ایران – کره جنوبی ۱۶
سه شنبه ۱۱ مهر، روز دهم

رشته مرحله ساعت
کبدی مردان و زنان مقدماتی
مردان شروع بازی اول ۴

زنان شروع بازی اول از ۶

تیروکمان (انفرادی کامپوند و ریکرو مردان و زنان) یک چهارم نهایی و نیمه‌نهایی شروع از ۴:۱۰
بدمینتون (انفرادی مردان و زنان) دور دوم جدول حذفی شروع از ۵:۳۰
سنگ‌نوردی (سرعت مردان و زنان)
مقدماتی

فینال

شروع از ۵:۳۰

شروع از ۱۵:۳۰

قایقرانی آب‌های آرام(کانو و کایاک مردان و زنان) فینال شروع از ۵:۳۰
شیرجه (تخته ۳ متر انفرادی) مقدماتی و فینال
مقدماتی ساعت ۸:۳۰

فینال ساعت ۱۵

واترپلو گروهی:ایران-تایلند ۱۰:۳۰
شطرنج استاندارد شروع از ۱۵
دوومیدانی (دوی ۴۰۰ متر مانع) فینال ۱۵:۰۵
چهارشنبه ۱۲ مهر، روز یازدهم

رشته مرحله ساعت
کبدی مردان و زنان مقدماتی
مردان شروع بازی اول ۴

زنان شروع بازی اول از ۶

تیرووکمان (میکس کامپوند و ریکرو) یک چهارم تا فینال
کامپوند شروع از ۴:۱۰

ریکرو شروع از ۹:۵۰

سوارکاری (پرش) دور اول و دوم شروع از ۴:۳۰
سنگ‌نوردی (امدادی مردان و زنان)
مقدماتی

فینال

شروع از ۵:۳۰

شروع از ۱۵:۳۰

کشتی فرنگی (وزن‌های ۶۰، ۶۷، ۷۷ و ۸۷ کیلوگرم) مقدماتی تا فینال
مقدماتی از ۵:۳۰

رده‌بندی و فینال از ۱۲:۳۰

شیرجه (سکوی انفرادی)

مقدماتی و فینال

مقدماتی ۸:۳۰

فینال ۱۵

واترپلو گروهی:ایران-چین ۱۴:۳۰
وزنه‌برداری (۸۱ کیلوگرم مردان) فینال شروع از ۱۴:۳۰
شطرنج استاندارد شروع از ۱۵
پنجشنبه ۱۳ مهر، روز دوازدهم

رشته مرحله ساعت
کاراته(کاتا مردان و زنان؛ کومیته ۷۵ کیلوگرم مردانو ۶۸ کیلوگرم زنان) مقدماتی تا فینال شروع از ۴
اسکیت (فری استایل- اسلالوم مردان و زنان)
مقدماتی تا فینال

زنان شروع از ۴:۳۰

مردان شروع از ۹:۳۰

سنگ‌نوردی (کمباین مردان و زنان) مقدماتی شروع از ۴:۳۰
جوجیتسو (وزن ۶۲ کیلوگرم مردان) مقدماتی تا فینال شروع از ۴:۳۰
تیروکمان (تیمی کامپوند مردان و زنان) یک چهارم تا فینال شروع از ۴:۳۵
کبدی مردان مقدماتی شروع از ساعت ۵
قایقرانی (اسلالوم زنان) مقدماتی شروع از ۵
دوچرخه‌سواری (جاده مردان) فینال شروع از ۵:۳۰
کشتی‌فرنگی (وزن‌های ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم) مقدماتی تا فینال
مقدماتی از ۵:۳۰

رده‌بندی و فینال از ۱۲:۳۰

وزنه‌برداری(۹۶ کیلوگرم مردان و ۷۶ کیلوگرم زنان) فینال
شروع مردان از ۱۰:۳۰

شروع زنان از ۱۴:۳۰

واترپلو یک چهارم نهایی شروع این مرحله از ۱۰:۳۰
هندبال مردان
رده‌بندی

فینال

۱۰:۳۰

۱۴:۳۰

شطرنج استاندارد شروع از ۱۵
جمعه ۱۴ مهر، روز سیزدهم

رشته مرحله ساعت
کاراته (کومیته مردان وزن ۶۸ و ۸۴+ کیلوگرم و زنان ۶۱ کیلوگرم و تیمی کاتا زنان) مقدماتی تا فینال شروع از ۴
تیروکمان (تیمی ریکرو مردان و زنان) یک چهارم تا فینال شروع از ۴:۱۰
سوارکاری (پرش) فینال شروع از ۴:۳۰
سنگ‌نوردی (کمباین مردان)
نیمه‌نهایی

فینال

شروع از ۴:۳۰

شروع از ۱۴

قایقرانی (اسلالوم) نیمه نهایی و فینال
نیمه نهایی از ۴:۳۰

فینال از ۹:۳۰

کبدی مردان و زنان نیمه نهایی
زنان شروع از ۵

مردان شروع از ۱۰:۳۰

کشتی آزاد (وزن‌های ۵۷ و ۶۵ کیلوگرم) مقدماتی تا فینال
مقدماتی از ۵:۳۰

رده‌بندی و فینال از ۱۲:۳۰

واترپلو رده‌بندی پنجم تا هشتم و نیمه‌نهایی شروع از ۱۰:۳۰
وزنه‌برداری (۱۰۹ کیلوگرم مردان و ۸۷ کیلوگرم زنان) فینال
شروع مردان از ۱۰:۳۰

شروع زنان از ۱۴:۳۰

شطرنج استاندارد شروع از ۱۵
شنبه ۱۵ مهر، روز چهاردهم

رشته مرحله ساعت
کاراته (کومیته مردان وزن‌های ۸۴ و ۶۷ کیلوگرم

کومیته زنان ۵۵ و ۶۸+ کیلوگرم)

از مقدماتی تا فینال شروع از ۴
تیروکمان (انفرادی کامپوند و ریکرو مردان و زنان) رده بندی و فینال شروع از ۴:۱۰
سنگ‌نوردی (کمباین زنان)
نیمه‌نهایی

فینال

شروع از ۴:۳۰

شروع از ۱۴

جوجیتسو (وزن ۸۵ کیلوگرم مردان) مقدماتی تا فینال شروع از ۴:۳۰
کبدی مردان و زنان فینال
زنان شروع از ۵

مردان شروع از ۱۰:۳۰

کشتی آزاد (وزن‌های ۷۴، ۸۶، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم) مقدماتی تا فینال
مقدماتی از ۵:۳۰

رده‌بندی و فینال از ۱۲:۳۰

واترپلو
رده‌بندی پنجم تا هشتم رده‌بندی سوم و چهارم

فینال

شروع این مراحل از ۱۰:۳۰

وزنه‌برداری (۱۰۹+ کیلوگرم مردان) فینال شروع از ۱۴:۳۰
شطرنج استاندارد شروع از ۱۵
یکشنبه ۱۶ مهر، روز پانزدهم

رشته مرحله ساعت
کاراته (کومیته زنان وزن ۵۰ کیلوگرک

کاتا تیمی مردان)

از مقدماتی تا فینال شروع از ساعت ۴

لینک کوتاه : https://zanandiplomacy.ir/?p=6680

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.